Čtenářská a matematická pregramotnost v PV (zpětná vazba)

24. 8. 2018 NOVINKY
Čtenářská a matematická pregramotnost v PV (zpětná vazba)

Na zpětné vazbě nám velmi záleží. Naše kurzy připravujeme velmi pečlivě a ve spolupráci s učiteli z mateřských škol. Učitelé poté semináře i vedou.

Za pozitivní hodnocení jsme moc rádi, podívejte se níže. Přikládáme také několik fotek.

Termíny kurzů jsou dostupné na www.edukacnilaborator.cz/pregramotnosti.

 

„Seminář přinesl hodně námětů. Poskytnuté materiály jsou velmi přínosné a počítám s jejich využitím v praxi.“ (MŠ Koloděje)

„Nejvíce se mi líbily ukázky s dětmi. Poskytnuté materiály byly velice přínosné, určitě využiji didaktické hry, které jsme si na semináři ukazovali. Jsem moc spokojená.“ (MŠ Hněvkovského)

„Pro mou pedagogickou praxi byl tento seminář velkým přínosem. Dozvěděla jsem se spoustu věcí ohledně možností využití ICT technologií.“ (MŠ Terronská)

„Velmi srozumitelný a prakticky vedený seminář. Náměty paní lektorky i ostatních kolegyň určitě využiji.“ (MŠ Záhornice)

„Seminář byl velmi dobře připraven. Oceňuji především ukázky knih, představení literatury pro děti a připravenost lektorky.“ (MŠ Kostička)

„Seminář byl maximálně využit, splnil má očekávání. Veškeré metody a tipy dílčích činností využiji v praxi. Přednášející byla příjemná a znalá problematiky. Vřele doporučuji!“ (MŠ Na Dlouhém lánu)

„Velmi kvalitní seminář, jeho obsah byl dostatečný a moc mě bavil. Ze získaných zkušeností budu čerpat. Lektorka byla skvělá a příjemná.“ (MŠ Libocká)

„Seminář mi velmi vyhovoval, zvlášť jeho praktické zaměření. Inspirující byly především nové pomůcky.“ (MŠ Na Okraji)

„Velmi mě potěšilo, že se obsah týkal praktických věcí a návodů. Oceňuji, že vyučující opravdu ví, jak to v praxi skutečně chodí. Sama určitě využiji spoustu námětů.“ (MŠ Parmská)

„Seminář byl dostatečně informativní a hlavně výjimečný v praktických ukázkách.“ (MŠ Řevnice)

„Seminář byl moc pěkný a promyšlený. Oceňuji vlastní pomůcky, odborné znalosti a profesionalitu lektorky.“ (MŠ Velvarská)

„Seminář přinesl kvalitní informace, líbila se mi teoretická i praktická část. Lektorka byla skvělá a příjemná, vše nám srozumitelně vysvětlila.“ (SŠPGS Zlín)

„Moc děkuji, bylo to přátelské, motivační a úžasné.“ (MŠ Nové Hrady)

„Seminář hodnotím velmi kladně – srozumitelnost, obsažnost, odbornost. Děkujeme za rozšiřování našich poznatků.“ (MŠ Miřetice)

„Se seminářem jsem byla maximálně spokojená. Ve všech směrech byl podnětný, rozšířil mi obzory a poskytl nové nápady.“ (MŠ Štíty)

„Seminář předčil má očekávání, byl velmi obsáhlý a přínosný. Jeho obsah i materiály využiji ve své pedagogické praxi.“ (MŠ Brno)

„Seminář mě mile překvapil, poskytl mi množství námětů a nápadů ohledně aktivit s dětmi.“ (MŠ U Uranie)

„Neutuchající inspiromat“.“ (MŠ Na Okraji)